Bitcoin to „inteligentne zabezpieczenie”, mówi inwestor-miliarder Barry Sternlicht

Home » Bitcoin to „inteligentne zabezpieczenie”, mówi inwestor-miliarder Barry Sternlicht
  • Prezes Starwood Capital Group mówi, że rządy nadal drukują pieniądze, ale nikt nie może zarobić więcej na Bitcoinie.
  • Zauważa, że ​​w świecie z taką polityką monetarną jedynym „inteligentnym zabezpieczeniem” jest Bitcoin.
  • Według miliardera, który twierdzi, że 2-3% jego wartości netto znajduje się w kryptowalutach, cena BTC może wzrosnąć do 1 000 000 USD.

Bitcoin spadł o około 12% w zeszłym tygodniu i ponad 20% w ciągu ostatnich 30 dni, ale inwestor-miliarder Barry Sternlicht twierdzi, że nadal jest „inteligentnym zabezpieczeniem”.

Współzałożyciel i prezes Starwood Capital Group wyjaśnił to podczas wydarzenia w Miami, dodając, że wszystko to sprowadza się do podstaw krypto, a także nienasyconego apetytu rządów na drukowanie pieniędzy.

Bitcoin to „inteligentne zabezpieczenie”

Sternlicht mówił także o Stanach Zjednoczonych io tym, jak dewaluacja standardu dolara może być złą wiadomością dla inwestorów.

Zaznaczył, że możliwy jest scenariusz, w którym Chiny i inne kraje połączą siły w polityce gospodarczej mającej na celu dewaluację dolara. Jeśli tak się stanie, powiedział, najlepiej byłoby dla inwestorów, gdyby zatrzymali część swojej inwestycji w Bitcoin.

Chociaż utrzymuje, że Bitcoin „ nie pełni żadnej innej funkcji niż [jako] magazyn wartości ”, Sternlicht wyjaśnił, że rozsądnie byłoby mieć go jako część inwestycji jako „inteligentny mały hedging”.

Porównując Bitcoin do złota, inwestor powiedział, że metal szlachetny również nie ma żadnej realnej wartości poza tym, co zostało z niego wykonane. Wyjaśnia, że ​​chociaż ludzie mogą mieć swoją złotą biżuterię, to samo może dotyczyć innych metali, czy to srebra, tytanu czy platyny.

BTC do 1 miliona dolarów

Miliarder mówił również o przyszłej cenie Bitcoina, zauważając, że zmienność utrzymuje się i że wartość referencyjnej kryptowaluty może ponownie spaść po załamaniu poniżej 50 000 USD w tym tygodniu.

Uważa jednak, że rynek jest nastawiony na odwrócenie i że Bitcoin może w końcu wzrosnąć do ponad 1 000 000 USD. Uważa, że ​​wszyscy (nie tylko amerykańscy inwestorzy) wkrótce będą chcieli aktywów, z których nikt nie może „zrobić więcej”, a które wspomogą cenę BTC.

Zauważył, że ze względu na niewielką ekspozycję na kryptowaluty ceny spadające do zera nie będą zbyt szkodliwe. Jednak nie zainwestowanie w niego, a następnie osiągnięcie 1 miliona dolarów, byłoby ogromnym zmartwieniem.

Amerykański miliarder jest bystrym przedsiębiorcą, a bogata lista Forbesa na 2021 r. szacuje jego wartość netto na około 4,4 miliarda dolarów. Mówi, że ma 2-3% swojej wartości netto w krypto.

Starwood Capital Group nadzoruje obecnie ponad 100 miliardów dolarów w zarządzanych aktywach.

Potentat podzielił się swoimi poglądami na temat bitcoina i perspektyw rynkowych podczas „Przyszłości globalnych centrów finansowych”, wydarzenia w Miami organizowanego przez giganta medialnego Bloomberg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie Forex
5,0 rating
Bitcoin Circuit to zautomatyzowana platforma transakcyjna, która umożliwia inwestorom kryptograficznym i dealerom wykonywanie transakcji związanych z blockchain.
5,0 rating
Crypto Engine to schemat szybkiego wzbogacenia się, czy jest legalny i godny zaufania? Zbadaliśmy Crypto Engine i znaleźliśmy istotny dowód jego legalności. Oznacza to, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo osiągnięcia zysków dzięki tej platformie.
5,0 rating
Bitcoin Profit jest reklamowany jako ekskluzywny klub zarezerwowany dla nowych Bitcoin Profit, który oferuje swoim członkom dostęp do tajnej aplikacji do automatycznego handlu, która działa z 99,4% poziomem dokładności. Jednak kiedy zaczęliśmy słuchać filmu o sprzedaży Bitcoin Profit, od razu podejrzewaliśmy oszustwo. Czy słowa „bez banków, bez opłat, bez inflacji” brzmią znajomo? Jeśli tak, prawdopodobnie zostałeś nielegalnie namówiony do dołączenia do oprogramowania oszustwa Bitcoin Profit i fałszywej aplikacji do automatycznego handlu (robot kryptograficzny).
5,0 rating
Robot handlowy, o którym mówi strona internetowa, został zaprojektowany, aby pomagać ludziom, bez względu na ich doświadczenie handlowe, Bitcoin Era twierdzi, że jest w stanie odczytywać i interpretować sygnały transakcyjne znacznie szybciej niż rynek dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uznana za bardziej dokładną niż reszta, Bitcoin Era najwyraźniej umożliwia ludziom wejście w handel kryptowalutami i osiąganie zysków.
5,0 rating
Mówi się, że Bitcoin Billionaire jest wszechstronnym, bogatym w funkcje automatycznym botem handlowym, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich problemów związanych z handlem kryptowalutami. To również sprawiłoby, że byłaby to świetna usługa dla tych, którzy nie są szczególnie świadomi rynków kryptowalut, ponieważ mogą z nich korzystać do zarabiania dodatkowych dochodów. Zgłoszony wysoki wskaźnik sukcesu w połączeniu z łatwymi i szybkimi wypłatami oznacza, że ​​każdy może zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze za pomocą tej automatycznej platformy transakcyjnej.