Ethereum Classic (ETC) spadł o ponad 60% z jego ATH

Home » Ethereum Classic (ETC) spadł o ponad 60% z jego ATH

Ethereum Classic to kryptowaluta podobna do Ethereum, ale działa niezależnie. Jednak jego kapitalizacja rynkowa jest znacznie mniejsza niż Ethereum, więc nie myl tych dwóch kryptowalut. Został wprowadzony na rynek w 2016 roku jako hard fork ETH. Podobnie jak druga co do wielkości kryptowaluta, obsługuje inteligentne kontrakty i zdecentralizowane aplikacje. 

Za jego stworzeniem stoi rzadka historia. Przed 2016 r. poważny atak hakerski w blockchain Ethereum spowodował utratę 3,5 miliona tokenów ETH. Po incydencie blockchain ETH zareagował aktualizacją technologii, ponieważ zawierał nieprawidłowe transakcje. Jednak wielu użytkowników ETH nie zgodziło się z tą decyzją, co doprowadziło do stworzenia niezmienionej księgi Ethereum o nazwie Ethereum Classic.

Wiele osób nie wie, że zawiera oryginalną technologię blockchain Ethereum, która wykorzystuje protokół proof-of-work. Z drugiej strony Ethreum wykorzystuje zarówno protokoły proof-of-work, jak i protokoły proof-of-stake do walidacji transakcji. 

Proces kopania jest również taki sam, jak w przypadku wielu innych kryptowalut. Potrzebuje sieci potężnych komputerów, aby weryfikować bloki klasycznych transakcji Ethereum. Hard cap maksymalnej liczby ETC wynosi 210,70 mln.

Podczas pisania tej analizy technicznej cena ETC wynosi 23,88 USD, czyli o ponad 50% mniej niż ATH wynoszące 171 USD. Czy to odpowiedni czas na inwestycje?

Na wykresie tygodniowym wszystkie wskaźniki odzwierciedlają niedźwiedzi. MACD spada, a RSI jest poniżej 40; nawet wstęga Bollingera staje się mniej niestabilna, podczas gdy świeczniki tworzą się w dolnej jego połowie. 

Jeśli cena Ethereum Classic odbije się, 55 USD i 75 USD będą stanowić poziom oporu. Rzeczywiście, cały rynek kryptowalut spadł w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Dwie największe na świecie kryptowaluty BTC i ETH spadły, a mimo to nie wykazują żadnych oznak ożywienia. 

Uważamy, że potrwa to do połowy tego roku; cena ETC będzie zmienna. Jako trader lub inwestor powinieneś kupować i sprzedawać po odpowiedniej cenie. W przeciwnym razie powinieneś wybrać długoterminowe inwestycje z minimum dwuletnimi ramami czasowymi. 

Jeśli chcesz zainwestować w monetę ETC, sugerujemy poczekać kilka tygodni i nie inwestować w tym czasie globalnej wyprzedaży zgodnie z prognozą ceny Ethereum Classic. Teoretycznie jest to idealny czas na inwestycję. Jeśli chcesz zainwestować 10% całkowitej kwoty swojego portfela, możesz zacząć inwestować już teraz. Cena ETC może być bardzo zmienna w ciągu najbliższych kilku miesięcy; Handlowcy powinni uważniej przyjrzeć się cenie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie Forex
5,0 rating
Bitcoin Circuit to zautomatyzowana platforma transakcyjna, która umożliwia inwestorom kryptograficznym i dealerom wykonywanie transakcji związanych z blockchain.
5,0 rating
Crypto Engine to schemat szybkiego wzbogacenia się, czy jest legalny i godny zaufania? Zbadaliśmy Crypto Engine i znaleźliśmy istotny dowód jego legalności. Oznacza to, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo osiągnięcia zysków dzięki tej platformie.
5,0 rating
Bitcoin Profit jest reklamowany jako ekskluzywny klub zarezerwowany dla nowych Bitcoin Profit, który oferuje swoim członkom dostęp do tajnej aplikacji do automatycznego handlu, która działa z 99,4% poziomem dokładności. Jednak kiedy zaczęliśmy słuchać filmu o sprzedaży Bitcoin Profit, od razu podejrzewaliśmy oszustwo. Czy słowa „bez banków, bez opłat, bez inflacji” brzmią znajomo? Jeśli tak, prawdopodobnie zostałeś nielegalnie namówiony do dołączenia do oprogramowania oszustwa Bitcoin Profit i fałszywej aplikacji do automatycznego handlu (robot kryptograficzny).
5,0 rating
Robot handlowy, o którym mówi strona internetowa, został zaprojektowany, aby pomagać ludziom, bez względu na ich doświadczenie handlowe, Bitcoin Era twierdzi, że jest w stanie odczytywać i interpretować sygnały transakcyjne znacznie szybciej niż rynek dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uznana za bardziej dokładną niż reszta, Bitcoin Era najwyraźniej umożliwia ludziom wejście w handel kryptowalutami i osiąganie zysków.
5,0 rating
Mówi się, że Bitcoin Billionaire jest wszechstronnym, bogatym w funkcje automatycznym botem handlowym, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich problemów związanych z handlem kryptowalutami. To również sprawiłoby, że byłaby to świetna usługa dla tych, którzy nie są szczególnie świadomi rynków kryptowalut, ponieważ mogą z nich korzystać do zarabiania dodatkowych dochodów. Zgłoszony wysoki wskaźnik sukcesu w połączeniu z łatwymi i szybkimi wypłatami oznacza, że ​​każdy może zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze za pomocą tej automatycznej platformy transakcyjnej.