Jak zarabiać na NFT

Home » Jak zarabiać na NFT

Boom NFT jest na przestrzeni kryptowalut, a kilka NFT sprzedaje się za miliony. Chociaż twoje tokenizowane elementy mogą nie sprzedawać się za tak dużo, dobrą wiadomością jest to, że możesz potencjalnie zarobić trochę pieniędzy, stosując odpowiednie strategie. Dowiedz się, jak sprzedawać swoje zdjęcia, muzykę, dzieła sztuki, filmy i elementy gier jako NFT za wybraną cenę.

Ale po pierwsze, co sprawia, że ​​grafika cyfrowa jest dobra?

Chociaż sztuka jest czysto subiektywna, istnieje najwyższa jakość, która składa się na dobre dzieło — oryginalność. Twoja grafika cyfrowa musi być wyjątkowa. Nie możesz traktować cudzej pracy jako swojej, mając nadzieję na czerpanie z niej korzyści.

Więc masz swój oryginalny NFT, co teraz?

Twoja kreatywność nie kończy się na jednym kliknięciu „utwórz” na dowolnym rynku NFT. Aby uzyskać opłacalne zwroty ze swojej pracy, istnieją ważne wskazówki, o których musisz wiedzieć, io tym będziemy mówić w tym krótkim przewodniku.

1. Stwórz niedobór.

W każdym modelu gospodarczym niedobór powoduje wzrost popytu. Tworzenie sztucznego niedoboru zwiększa postrzeganą wartość Twoich prac i można to zrobić na dwa sposoby:

Ogranicz podaż: w przypadku każdej serii grafiki upewnij się, że od samego początku ograniczasz podaż.

Twórz poziomy rzadkości: Jeśli nie jesteś nowy w przestrzeni NFT, widziałeś wielu artystów NFT grupujących swoje elementy w różne poziomy w oparciu o ich ograniczoną podaż. Podczas gdy niektórzy używają terminów, takich jak pospolity, rzadki, super rzadki i legendarny, inni stają się nieco bardziej kreatywni dzięki takim poziomom, jak pospolity, epicki, wyjątkowy, legendarny. Oczywiście dzieła sztuki stają się coraz bardziej wartościowe w miarę wzrostu skali rzadkości.

Kluczem do sukcesu jest kreatywność przy opracowywaniu serii prac graficznych. Jeśli to możliwe, ogranicz podaż i podziel na poziomy.

2. Pozostań z jednym hubem.

Przeskakiwanie po kilku targowiskach w celu wybicia i sprzedaży rzadko zapewnia zyskowne doświadczenie. Ustanowienie swoich prac na idealnym rynku, na którym możesz tworzyć taniej i sprzedawać po wybranej przez siebie cenie, jest zawsze dobrym pomysłem. Na szczęście AirNFT zapewnia właśnie to na Binance Smart Chain. Co więcej, później, integrując Ethereum 2.0, zanim zostanie uruchomiony. Dzięki temu jest to mega-cross-chain hub dla wszystkich stokenizowanych dzieł sztuki.

3. Bądź aktywny w mediach społecznościowych

Po zabezpieczeniu swojej marki idealnym rynkiem, następną rzeczą jest zwiększenie zasięgu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Promuj swoje dzieła na Twitterze i Instagramie, używając popularnych hashtagów, takich jak #nfts, #nftcollectors, #nftmarketplaces itp. Dołącz do grup Telegram i Discord, których głównym celem są NFT. LinkedIn jest nie tylko dla profesjonalistów; tam też możesz promować swoje prace. Wykonanie wszystkich tych czynności ostatecznie zwiększa Twoją widoczność, co w konsekwencji zwiększa Twoje szanse na sprzedaż Twoich prac po pożądanej cenie.

4. Dołącz do społeczności AirNFT.

Podjąłeś już właściwą decyzję, wybierając nas jako swój główny rynek NFT. Pójdź o krok dalej, dołączając do naszych aktywnych społeczności Telegram i Twitter. Tam spotkasz podobnie myślących artystów i kolekcjonerów, aby dzielić się pomysłami i potencjalnie dokonywać dochodowych transakcji.

Zrozum, że wartość jest postrzegana, a sposób, w jaki prezentujesz swoją pracę, odgrywa dużą rolę w tym, co się z nią dzieje. Kolekcjonerzy w dużej mierze inwestują nie tylko w dzieła sztuki, ale także w artystów. Rozwijaj osobistą markę, twórz niepowtarzalne motywy i bądź oryginalny. Zrób to wszystko i obserwuj, jak kolekcjonerzy gromadzą się wokół Twojej pracy.

Możesz również użyć tego szablonu, aby Twoje NFT wyglądały na markowe i profesjonalne, aby udostępniać je na Twitterze lub Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie Forex
5,0 rating
Bitcoin Circuit to zautomatyzowana platforma transakcyjna, która umożliwia inwestorom kryptograficznym i dealerom wykonywanie transakcji związanych z blockchain.
5,0 rating
Crypto Engine to schemat szybkiego wzbogacenia się, czy jest legalny i godny zaufania? Zbadaliśmy Crypto Engine i znaleźliśmy istotny dowód jego legalności. Oznacza to, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo osiągnięcia zysków dzięki tej platformie.
5,0 rating
Bitcoin Profit jest reklamowany jako ekskluzywny klub zarezerwowany dla nowych Bitcoin Profit, który oferuje swoim członkom dostęp do tajnej aplikacji do automatycznego handlu, która działa z 99,4% poziomem dokładności. Jednak kiedy zaczęliśmy słuchać filmu o sprzedaży Bitcoin Profit, od razu podejrzewaliśmy oszustwo. Czy słowa „bez banków, bez opłat, bez inflacji” brzmią znajomo? Jeśli tak, prawdopodobnie zostałeś nielegalnie namówiony do dołączenia do oprogramowania oszustwa Bitcoin Profit i fałszywej aplikacji do automatycznego handlu (robot kryptograficzny).
5,0 rating
Robot handlowy, o którym mówi strona internetowa, został zaprojektowany, aby pomagać ludziom, bez względu na ich doświadczenie handlowe, Bitcoin Era twierdzi, że jest w stanie odczytywać i interpretować sygnały transakcyjne znacznie szybciej niż rynek dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uznana za bardziej dokładną niż reszta, Bitcoin Era najwyraźniej umożliwia ludziom wejście w handel kryptowalutami i osiąganie zysków.
5,0 rating
Mówi się, że Bitcoin Billionaire jest wszechstronnym, bogatym w funkcje automatycznym botem handlowym, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich problemów związanych z handlem kryptowalutami. To również sprawiłoby, że byłaby to świetna usługa dla tych, którzy nie są szczególnie świadomi rynków kryptowalut, ponieważ mogą z nich korzystać do zarabiania dodatkowych dochodów. Zgłoszony wysoki wskaźnik sukcesu w połączeniu z łatwymi i szybkimi wypłatami oznacza, że ​​każdy może zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze za pomocą tej automatycznej platformy transakcyjnej.