Najlepsze portfele NFT do przechowywania i handlu NFT

Home » Najlepsze portfele NFT do przechowywania i handlu NFT

NFT to obecnie gorący temat na całym świecie. Opiszemy niektóre z najlepszych portfeli, w których możesz bezpiecznie przechowywać swoje NFT.

2 GRUDNIA 2021

Podczas gdy portfele kryptowalutowe zaczęły jako aplikacje do wysyłania i odbierania kryptowalut, rozwój projektów NFT i DeFi spowodował, że wiele portfeli dostosowało się i specjalizowało w zapewnianiu bezpiecznego dostępu użytkownikom NFT. Portfel kryptowalutowy to aplikacja, która umożliwia użytkownikom kryptowaluty przechowywanie i pobieranie ich zasobów cyfrowych. Zapewnia „klucze prywatne” lub hasła, które umożliwiają jego posiadaczowi dostęp do funduszy i aktywów przechowywanych w łańcuchu bloków. Jeśli więc chcesz zacząć zbierać NFT, portfel będzie niezbędnym narzędziem do rozpoczęcia. Prawidłowe przechowywanie NFT ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia wszelkich form kradzieży i innych form oszustw. To wykracza poza hasła i uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ponieważ będziesz potrzebować odpowiedniego rodzaju platformy NFT i portfela kryptograficznego, aby chronić swoje aktywa. 

W sumie istnieją 2 główne typy: portfel sprzętowy i portfele mobilne. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, dlatego jest odpowiedni dla różnych typów ludzi.

Które portfele są najlepsze dla NFT?

Wybierając najlepszy portfel NFT, możesz wybrać portfel sprzętowy lub mobilny. Trzymaj się, ponieważ wspólnie badamy najlepsze opcje.

Zaufaj portfelowi

Jedną z najlepszych cech Trust Wallet jest to, że jest to platforma bardzo przyjazna dla początkujących. W przeciwieństwie do niektórych bardziej skomplikowanych portfeli, Trust Wallet będzie odpowiedni dla wszystkich początkujących kolekcjonerów NFT. Jeśli jesteś nowy w kryptowalutach i NFT, jest to wysoce zalecana opcja na początek. Dzięki tej opcji możesz przechowywać wiele NFT, takich jak Solana, Ethereum, Polygon i Binance Smart Chain (BSC). Jednak Trust Wallet jest dostępny tylko na urządzeniach mobilnych (tak, to prawda). Nie będzie można go używać w przeglądarce ani oprogramowaniu na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Możesz używać NFT ze swoim Trust Wallet na iOS , łącząc się przez Wallet Connect. 

Metamask

Stworzony przez Consensys i uruchomiony we wrześniu 2016 roku, MetaMask jest uważany za najlepszy portfel do interakcji ze zdecentralizowanymi aplikacjami i najpopularniejszy portfel do kupowania i przechowywania NFT.

Sama MetaMask jest bardzo prosta w instalacji i obsłudze. Możesz uzyskać do niego dostęp z przeglądarki lub pobrać jako portfel mobilny. Ta prostota wynika z tego, że nawet jeśli nie jesteś entuzjastą kryptowaluty i nigdy nie słyszałeś o Ethereum, MetaMask pozwoli ci spokojnie i nauczyć się podstaw we własnym tempie.

MetaMask zapewnia również dostęp do przeglądarki DeFi i NFT na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu będziesz na bieżąco z trendami rynkowymi, bez konieczności posiadania przy sobie laptopa czy korzystania z domyślnej przeglądarki internetowej. 

Jednym z obszarów, w którym brakuje MetaMask, jest bezpieczeństwo. Nie jest to aż tak zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jest to „gorący portfel” – portfele mobilne i oparte na przeglądarce nigdy nie przewyższają portfeli sprzętowych pod względem bezpieczeństwa. Jednak w przypadku MetaMask ten problem jest jeszcze większy. W rzeczywistości ze wszystkich portfeli mobilnych dostępnych na rynku MetaMask jest z pewnością jednym z najbardziej plagiatów.

MyEther Wallet (MEW)

‍ Dzięki MyEther Wallet (MEW) możesz przeglądać i zarządzać wszystkimi swoimi domenami kolekcjonerskimi w menedżerze NFT MEW. MEW obsługuje inne sieci obsługujące Ethereum, w tym Ethereum Classic (ETC), Binance Smart Chain (BSC) i Polygon, dzięki czemu użytkownicy mogą zarządzać zasobami poza główną siecią Ethereum. Posiada bezproblemową komunikację z inteligentnymi kontraktami poprzez zajmowanie tokenów ERC-20. Jest reklamowany jako jeden z najlepszych portfeli do przechowywania cyfrowych zasobów online.

Portfel Enjin — doskonały dla graczy

Dziesięć lat temu bycie świetnym graczem nie było dochodową umiejętnością, ale obecnie jest to fajny sposób na zarabianie pieniędzy. Są gry, w których możesz zdobywać przedmioty kolekcjonerskie NFT jako nagrody.

Niesamowitą opcją przechowywania NFT z konkretnymi projektami dla graczy jest portfel Enjin. Dzięki tej opcji nie masz żadnych ograniczeń w korzystaniu z określonej kryptowaluty. Dzięki funkcjom takim jak biometria i automatyczna blokada w celu zwiększenia bezpieczeństwa, Enjin zapewni bezpieczeństwo Twoich zasobów NFT. Należy również wspomnieć, że portfel Enjin jest również dostępny wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Nie będziesz mógł pobrać i używać portfela na swoim laptopie lub komputerze.

Coin98

Portfel mobilny Coin98 umożliwia użytkownikom wysyłanie, odbieranie i zarządzanie wszystkimi NFT w jednym miejscu, za pośrednictwem atrakcyjnego interfejsu użytkownika. Użytkownicy mogą teraz łatwo wyszukiwać, śledzić i przeglądać kolekcje NFT.

Dopóki starannie zachowasz swoją początkową frazę, Twój NFT będzie bezpieczny. Coin 98 Wallet zapewnia kosmos dla bezpiecznej, prostej obsługi i przechowywania własnych NFT.

Portfel sprzętowy

Portfel sprzętowy to najbezpieczniejsza opcja do przechowywania plików NFT, ponieważ wszystkie Twoje zasoby cyfrowe i dane NFT są w trybie offline. Nie da się włamać. Jeśli chcesz przechowywać NFT przez długi czas, portfel taki jak Ledger Nano X może być Twoim wyborem.

Nikt nie może przenieść danych zawartych w portfelu sprzętowym poza urządzenie, chyba że zna Twoją tajną frazę (12 słów). Dlatego nikt poza Tobą nie ma dostępu do tych danych. Możesz także połączyć swój portfel sprzętowy z innymi portfelami internetowymi, takimi jak MetaMask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie Forex
5,0 rating
Bitcoin Circuit to zautomatyzowana platforma transakcyjna, która umożliwia inwestorom kryptograficznym i dealerom wykonywanie transakcji związanych z blockchain.
5,0 rating
Crypto Engine to schemat szybkiego wzbogacenia się, czy jest legalny i godny zaufania? Zbadaliśmy Crypto Engine i znaleźliśmy istotny dowód jego legalności. Oznacza to, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo osiągnięcia zysków dzięki tej platformie.
5,0 rating
Bitcoin Profit jest reklamowany jako ekskluzywny klub zarezerwowany dla nowych Bitcoin Profit, który oferuje swoim członkom dostęp do tajnej aplikacji do automatycznego handlu, która działa z 99,4% poziomem dokładności. Jednak kiedy zaczęliśmy słuchać filmu o sprzedaży Bitcoin Profit, od razu podejrzewaliśmy oszustwo. Czy słowa „bez banków, bez opłat, bez inflacji” brzmią znajomo? Jeśli tak, prawdopodobnie zostałeś nielegalnie namówiony do dołączenia do oprogramowania oszustwa Bitcoin Profit i fałszywej aplikacji do automatycznego handlu (robot kryptograficzny).
5,0 rating
Robot handlowy, o którym mówi strona internetowa, został zaprojektowany, aby pomagać ludziom, bez względu na ich doświadczenie handlowe, Bitcoin Era twierdzi, że jest w stanie odczytywać i interpretować sygnały transakcyjne znacznie szybciej niż rynek dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uznana za bardziej dokładną niż reszta, Bitcoin Era najwyraźniej umożliwia ludziom wejście w handel kryptowalutami i osiąganie zysków.
5,0 rating
Mówi się, że Bitcoin Billionaire jest wszechstronnym, bogatym w funkcje automatycznym botem handlowym, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich problemów związanych z handlem kryptowalutami. To również sprawiłoby, że byłaby to świetna usługa dla tych, którzy nie są szczególnie świadomi rynków kryptowalut, ponieważ mogą z nich korzystać do zarabiania dodatkowych dochodów. Zgłoszony wysoki wskaźnik sukcesu w połączeniu z łatwymi i szybkimi wypłatami oznacza, że ​​każdy może zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze za pomocą tej automatycznej platformy transakcyjnej.