Senator USA wspiera Bitcoin, aby przetrwać próbę czasu, uderza w inne monety

Home » Senator USA wspiera Bitcoin, aby przetrwać próbę czasu, uderza w inne monety

Młodszy senator Stanów Zjednoczonych z Wyoming US Cynthia Lummis bagatelizowała inne kryptowaluty, grupując je jako papiery wartościowe w niedawnym wywiadzie

We wtorkowym wywiadzie dla CNBC Squawk Box , amerykańska senatorka i wokalna byka Bitcoinów, Cynthia Lummis, nadal okazywała swoje poparcie dla flagowej kryptowaluty. Przedstawiciel Wyoming wyjaśnił, że Bitcoin zakwalifikował się jako zdecentralizowany towar, dodając, że nie straci na znaczeniu. Lummis, która współprzewodniczy klubowi innowacji finansowych, ujawniła ponadto, że nie wierzy, aby wiele innych monet kryptograficznych utrzymało swoją pozycję na rynku.

„Myślę, że Bitcoin jest tutaj, aby zostać, a wielu innych nie”

Resztę tokenów kryptograficznych sklasyfikowała jako papiery wartościowe, które nie są tak w pełni zdecentralizowane. Lummis argumentował, że niektóre inne kryptowaluty mają rezerwę na wcześniej wydobyte zyski przejęte przez stojące za nimi scentralizowane grupy. Senator określił również Bitcoina jako cyfrowe złoto i standardową kryptowalutę.

„Bitcoin to standard. Wszystko inne musi być monitorowane inaczej, ponieważ są tworzone inaczej”.

Amerykańskie organy regulacyjne badają obecnie najlepszy sposób uregulowania stabilnej przestrzeni monet. Zapytana, czy uważa, że ​​to dobre ustawodawstwo, aby regulować tylko duże banki i zezwalać im na handel stabilnymi monetami, Lummis zauważyła, że ​​takie posunięcie ograniczy innowacyjność. 

Wyjaśniła, że ​​lepiej byłoby pozwolić bankom społecznościowym na udział, ponieważ pomogłoby to w rozmnażaniu i rozwijaniu innowacji w kosmosie. Doszła do wniosku, że ważne jest zapewnienie zaangażowanym instytucjom wystarczających rezerw na stabilne monety, które emitują.

Jej uwagi na temat Bitcoina i innych tokenów nie są zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że jest jednym z uznanych politycznych orędowników tego aktywa. W sierpniu Senator nabył bitcoiny o wartości od 50 000 do 100 000 USD, chociaż ujawnienie zakupu nastąpiło poza 45-dniowym okresem raportowania określonym ustawie The Stop Trading on Congressional Knowledge Act .

Podczas swojego przemówienia na posiedzeniu Senatu w październiku, szczera zwolenniczka Bitcoina chwaliła Bitcoina jako niezależne aktywa inwestycyjne, które mogą się przydać, jeśli rządowi zabraknie pieniędzy.

„Czasem prezydenci obu partii nieodpowiedzialnie zaciągali dług, nie mając planu rozwiązania tego problemu. Dzięki Bogu za Bitcoin” – powiedziała w odpowiedzi na podpis prezydenta USA Joe Bidena w sprawie podniesienia długu USA do 28,9 USD. kwintylion.

Poza przestrzenią aktywów cyfrowych senator USA podkreślał wcześniej potrzebę zarządzania wydatkami i pożyczkami rządu. Jej zdaniem inflacja, jaka obecnie panuje w kraju, nie jest ulotna; zamiast tego będzie trwać przez chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie Forex
5,0 rating
Bitcoin Circuit to zautomatyzowana platforma transakcyjna, która umożliwia inwestorom kryptograficznym i dealerom wykonywanie transakcji związanych z blockchain.
5,0 rating
Crypto Engine to schemat szybkiego wzbogacenia się, czy jest legalny i godny zaufania? Zbadaliśmy Crypto Engine i znaleźliśmy istotny dowód jego legalności. Oznacza to, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo osiągnięcia zysków dzięki tej platformie.
5,0 rating
Bitcoin Profit jest reklamowany jako ekskluzywny klub zarezerwowany dla nowych Bitcoin Profit, który oferuje swoim członkom dostęp do tajnej aplikacji do automatycznego handlu, która działa z 99,4% poziomem dokładności. Jednak kiedy zaczęliśmy słuchać filmu o sprzedaży Bitcoin Profit, od razu podejrzewaliśmy oszustwo. Czy słowa „bez banków, bez opłat, bez inflacji” brzmią znajomo? Jeśli tak, prawdopodobnie zostałeś nielegalnie namówiony do dołączenia do oprogramowania oszustwa Bitcoin Profit i fałszywej aplikacji do automatycznego handlu (robot kryptograficzny).
5,0 rating
Robot handlowy, o którym mówi strona internetowa, został zaprojektowany, aby pomagać ludziom, bez względu na ich doświadczenie handlowe, Bitcoin Era twierdzi, że jest w stanie odczytywać i interpretować sygnały transakcyjne znacznie szybciej niż rynek dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uznana za bardziej dokładną niż reszta, Bitcoin Era najwyraźniej umożliwia ludziom wejście w handel kryptowalutami i osiąganie zysków.
5,0 rating
Mówi się, że Bitcoin Billionaire jest wszechstronnym, bogatym w funkcje automatycznym botem handlowym, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich problemów związanych z handlem kryptowalutami. To również sprawiłoby, że byłaby to świetna usługa dla tych, którzy nie są szczególnie świadomi rynków kryptowalut, ponieważ mogą z nich korzystać do zarabiania dodatkowych dochodów. Zgłoszony wysoki wskaźnik sukcesu w połączeniu z łatwymi i szybkimi wypłatami oznacza, że ​​każdy może zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze za pomocą tej automatycznej platformy transakcyjnej.